Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Umut Thermal Spa & Wellness

Bakir doğa içerisinde yer alan Umut Thermal Spa & Wellness Hotel Denizli Sarayköy’de hizmet vermektedir. Standart otel odalarının yanı sıra Ege tarzında dizayn edilen köy evlerinde konuklarını ağırlayan otelde termal su kaynakları şifa dağıtır. Otelde bulunan tremomineralli suyun yanı sıra turba çamur, kükürtlü minarelli çamur ve termal su yosunu ile sağlıklı bir tatil yaşayabilirsiniz. Ayrıca, otelde kurulan kontrollü tarım seralarında yetişen organik besinlerle yapılan birbirinden lezzetli yiyeceklerle şehir hayatının zararlı etkilerinden biraz da olsa uzaklaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra otelde bulunan 6 adet havuzda keyifli vakitler geçirebilir, jakuzi, sauna, buhar saunası ve hamam ile yenilenebilirsiniz.

Otelde 1 açık yüzme havuzu, 1 kapalı yüzme havuzu, 3 kapalı termal havuz ve 1 açık termal havuz olmak üzere toplam 6 adet havuz vardır.

Ücretsiz Hizmetler:


Tüm havuzlar, jakuziler, çamur banyoları, çocuk oyun köşesi, lobide internet, emanet kasası, hamam, sauna, buhar banyosu, masa oyunları, otopark.

Ücretli Hizmetler:
SPA & Wellness merkezi, masaj, kese, tüm sağlık hizmetleri, çamaşırhane. 

 

* ile işaretlenmiş olanlar ücretlidir.

Otel Konum

Benzer Oteller

Yorumlar