Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Roza Resort Thermal Hotel

Oda Özellikleri

 

* Tesisin 230 odası mevcuttur.

*Standart Odalar: 25-30 m² genişliğindedir. 1 yatak odası ve 1 banyodan oluşmaktadır. Balkon bulunmamaktadır. 2 yetişkin konaklamasına uygundur.

*Suit Odalar: 35-40 m² genişliğindedir. 1+1 odalardır, çift kişilik yatak ve iki tane tek kişilik yataktan oluşmaktadır. Ranzalı odalarda 4 yetişkin yada 2 yetişkin + 2 çocuk konaklamasına uygundur. Suit odaların hepsi balkonludur.

* Odalarda termal su mevcuttur.

 

Genel Özellikler

 

 

* Tesis 7 kattan ve 4 asansörden oluşmaktadır.

* Termal havuz suyu 40-42 derece sıcaklıktadır.

* Bay bayan konaklamalarında evlilik cüzdanı talep edilmemektedir.


* Alkol servisi bulunmamaktadır.


* Ücretsiz internet erişimi lobby alanında mevcuttur.


* Mini barlar boş bulunmakta olup, ücret karşılığında doldurulmaktadır. Sadece giriş günü için odalarda 1 adet 1,5 lt su bulunmaktadır.

* 1 adet 300 kişilik 1 adet 180 kişilik 3 adet 60 kişilik olmak üzere toplantı, seminer ve kongreleriniz için 5 adet toplantı salonu bulunmaktadır.

* -Anti Depresif tedavilerde, - Romatizmal hastalıklar (lumboga, nevrit, nevralji) –Kas ve iskelet sisteminin Ağrılı durumlarında, - Ameliyat sonrası Pots – Operatif hücre gelişiminde - Ağrı giderme ve fonksiyonları iyileştirmede, - Cilt Hastalıklarında, - Beslenme ve Horür eksikliğinin giderilmesinde, - Bağırsak ve Safra kesesi fonksiyonlarının artırılmasında, - Çeşitli adele ve kemik rahatsızlıkları (bel ve boyun fıtığı) – Eklem ve eklem dışı kireçlenmeler, - Muhtelif böbrek ve idrar yolları rahatsızlıkları, - Mide, bağırsak ve safra kesesi rahatsızlıkları, - Akne ve çeşitli deri rahatsızlıkları azaltıcı saçları ve tırnakları güçlendirici ve parlaklık verici etki, - Hemipleji (inme) sekellerinin rehabilitasyonunda, - Spastik özürlü (celebral palsy), çocuk felci (Polio) geçirmiş hastaların rehabilitasyonlarında, - Anemi (kansızlık) - Bünyesel zayıflıkların giderilmesinde, demir oranının düzenlenip organizmanın güçlendirilmesi, - Gut hastalığı ve buna bağlı sinir ve adale ağrıları - Obezite sonucu ortaya çıkan rahatsızlıklar - İltihabı kadın hastalıkları ve kısırlık - Kas romatizması, fibromiyalji (kulunç), nevralji - Stres ve buna bağlı rahatsızlıklar (asabiyet, uykusuzluk, fiziksel ve ruhsal yorgunluklar) - Balneolojik tedavilerde - Kan dolaşımını düzenlemede - Vücutta biriken ürik asitlerin vücut dan atılmasında, - Hormal sisteminin uyarılmasında, erkeklerde cinsel dinamizm bozukluklarında ve kısırlık problemlerinde iyi neticeler verir. - Çeşitli ameliyatlar sonrasında oluşan tutukluk sertliklerin giderilmesinde, kırıkların biran önce kaynamasında etkilidir. Kozaklı Kaplıcaları, Alman Kaplıcaları Birliği sınıflamasına göre Sodyum, Kalsiyum ve Klor içermekte olup A ve C grubu şifalı sular grubuna girmekte. Su sıcaklığı 27 °C ve 93 °C arasında değişmektedir.

 

* Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

* ile işaretlenmiş olanlar ücretlidir.

Otel Konum

Benzer Oteller

Kozaklı Grand Termal Hotel
Kozaklı Grand Termal Hotel
  • Nevşehir / Kozaklı
  • 7

  • Yarım Pansiyon
  • 0-6 Yaş Ücretsiz

Kişi Gece 1.011,23 TL

Yorumlar